Amphenol Aerospace Operations MS27466P15F35S
MS27466P15F35S picture photo
Mfg. Part Number
MS27466P15F35S
Brief Description
LJT 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
MS27466P15F35S.pdf
Availability of MS27466P15F35S
QUANTITY
MS27466P15F35S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27466P15F35S
Internal Part NumberEIS-MS27466P15F35S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27466P15F35S
Related LinksMS27466, MS27466P15F35S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27466P15F35S Details Description
Related parts for MS27466P15F35S
FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP datasheet.pdf
CONN CABLE BUSHING 4.5MM datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 70 I/O 84PLCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf