Amphenol Aerospace Operations MS27467E15B35S-UWBSB2
MS27467E15B35S-UWBSB2 picture photo
Mfg. Part Number
MS27467E15B35S-UWBSB2
Brief Description
LJT 37C 37#22D SKT PLUG
Datasheet Download
MS27467E15B35S-UWBSB2.pdf
Availability of MS27467E15B35S-UWBSB2
QUANTITY
MS27467E15B35S-UWBSB2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467E15B35S-UWBSB2
Internal Part NumberEIS-MS27467E15B35S-UWBSB2
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467E15B35S-UWBSB2
Related LinksMS27467E15, MS27467E15B35S-UWBSB2 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467E15B35S-UWBSB2 Details Description
Related parts for MS27467E15B35S-UWBSB2
IC OTP 512KBIT 90NS 28TSOP datasheet.pdf
RES SMD 22.1KOHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
DSUB PLAST-HOOD 50P TOPCE datasheet.pdf
RES 220 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
XFRMR GATE DRIVE 1:1 SMD datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
BOX S STEEL 14.96"L X 10.24"W datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 12AWG VIOLET 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 91NH 160MA 2.3 OHM SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.15A 6XDFN datasheet.pdf