Amphenol Aerospace Operations MS27467P15B35SB
MS27467P15B35SB picture photo
Mfg. Part Number
MS27467P15B35SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
LJT 37C 37#22D SKT PLUG
Datasheet Download
MS27467P15B35SB.pdf
Availability of MS27467P15B35SB
QUANTITY
MS27467P15B35SB Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467P15B35SB
Internal Part NumberEIS-MS27467P15B35SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467P15B35SB
Related LinksMS27467, MS27467P15B35SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467P15B35SB Details Description
Related parts for MS27467P15B35SB
IC MICROMANAGER 5% 16-SOIC datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 25NS 28SOJ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 254 TYPEA 33POS datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 10V JB 01005 datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA1512 WHITE datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM datasheet.pdf