Amphenol Aerospace Operations MS27467T23F55P-CG
MS27467T23F55P-CG picture photo
Mfg. Part Number
MS27467T23F55P-CG
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Datasheet Download
MS27467T23F55P-CG.pdf
Availability of MS27467T23F55P-CG
QUANTITY
MS27467T23F55P-CG Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467T23F55P-CG
Internal Part NumberEIS-MS27467T23F55P-CG
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467T23F55P-CG
Related LinksMS27467T, MS27467T23F55P-CG Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467T23F55P-CG Details Description
Related parts for MS27467T23F55P-CG
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 10.16MM datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.5A 48V datasheet.pdf
IC FIFO 1024X18 SYNC 15NS 64QFP datasheet.pdf
CAP ARRAY 680PF 50V X7R 0612 datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf