Amphenol Aerospace Operations MS27468E25B24SA
MS27468E25B24SA picture photo
Mfg. Part Number
MS27468E25B24SA
Brief Description
LJT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
MS27468E25B24SA.pdf
Availability of MS27468E25B24SA
QUANTITY
MS27468E25B24SA Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27468E25B24SA
Internal Part NumberEIS-MS27468E25B24SA
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27468E25B24SA
Related LinksMS27468, MS27468E25B24SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27468E25B24SA Details Description
Related parts for MS27468E25B24SA
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V datasheet.pdf
IC REG LDO 2.75V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC FPGA 416 I/O 900BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES 88.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf