Amphenol Aerospace Operations MS27472E14B5SB
MS27472E14B5SB picture photo
Mfg. Part Number
MS27472E14B5SB
Brief Description
JT 5C 5#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS27472E14B5SB.pdf
Availability of MS27472E14B5SB
QUANTITY
MS27472E14B5SB Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27472E14B5SB
Internal Part NumberEIS-MS27472E14B5SB
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27472E14B5SB
Related LinksMS27472, MS27472E14B5SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27472E14B5SB Details Description
Related parts for MS27472E14B5SB
IC OSC DL FX FREQ 66.66MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP datasheet.pdf
BOX OPEN BIN PLASTEK 18X6X4 datasheet.pdf
FUSE CLASS L 1300A 600VAC/DC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W datasheet.pdf
NTC THERMISTOR S885/12K/F 1% datasheet.pdf
CONN RCPT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 11POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
4700UF 10V 25X30MM 85C 15000H datasheet.pdf