Amphenol Aerospace Operations MS27472T14F97S
MS27472T14F97S picture photo
Mfg. Part Number
MS27472T14F97S
Brief Description
JT 12C 8#20 4#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS27472T14F97S.pdf
Availability of MS27472T14F97S
QUANTITY
MS27472T14F97S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27472T14F97S
Internal Part NumberEIS-MS27472T14F97S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27472T14F97S
Related LinksMS27472, MS27472T14F97S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27472T14F97S Details Description
Related parts for MS27472T14F97S
CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC SDRAM 256MBIT 143MHZ 54TSOP datasheet.pdf
IC POT DGTL 256TP LN LP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN RECEPT 14POS .050X.100" IDC datasheet.pdf
AMP MCP2.8 RECEPT HSG. 39POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 1.45A 140 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1210 datasheet.pdf