Amphenol Aerospace Operations MS27473E22B35SA-LC
MS27473E22B35SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS27473E22B35SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
JT 100C 100#22D SKT PLUG
Datasheet Download
MS27473E22B35SA-LC.pdf
Availability of MS27473E22B35SA-LC
QUANTITY
MS27473E22B35SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27473E22B35SA-LC
Internal Part NumberEIS-MS27473E22B35SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27473E22B35SA-LC
Related LinksMS27473E2, MS27473E22B35SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27473E22B35SA-LC Details Description
Related parts for MS27473E22B35SA-LC
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 142W datasheet.pdf
RES SMD 37.4 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 65A D2PAK datasheet.pdf
PTC RESTTBLE 0.35A 16V CHIP 1206 datasheet.pdf
CHOKE COMM MODE A/VDSL 500V SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 800MA 320 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
5100UF 10V 25.4X54 105C AXI datasheet.pdf
AB 5C 5#16 PIN PLUG datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf