Amphenol Aerospace Operations MS27473T12F4S
MS27473T12F4S picture photo
Mfg. Part Number
MS27473T12F4S
Brief Description
JT 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
MS27473T12F4S.pdf
Availability of MS27473T12F4S
QUANTITY
MS27473T12F4S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27473T12F4S
Internal Part NumberEIS-MS27473T12F4S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27473T12F4S
Related LinksMS2747, MS27473T12F4S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27473T12F4S Details Description
Related parts for MS27473T12F4S
PHOTOCELL 80K-240K OHM 5.10MM datasheet.pdf
IC REG LDO 3A 3.3V TO-263 datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM PCB datasheet.pdf
DEVICE MARKER CC 15/17 K MC datasheet.pdf
A22TK-2RL-11-K01 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
26500 12C 12#12 P BY RECP LC datasheet.pdf
FO C/A LC GRN SC 50/125 GRN datasheet.pdf
CAP 6.8 UF 20% 400 V datasheet.pdf