Amphenol Aerospace Operations MS27473T22B21S-USBSB4
MS27473T22B21S-USBSB4 picture photo
Mfg. Part Number
MS27473T22B21S-USBSB4
Brief Description
JT 21C 21#16 SKT PLUG
Datasheet Download
MS27473T22B21S-USBSB4.pdf
Availability of MS27473T22B21S-USBSB4
QUANTITY
MS27473T22B21S-USBSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27473T22B21S-USBSB4
Internal Part NumberEIS-MS27473T22B21S-USBSB4
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27473T22B21S-USBSB4
Related LinksMS27473T22, MS27473T22B21S-USBSB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27473T22B21S-USBSB4 Details Description
Related parts for MS27473T22B21S-USBSB4
OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 16-SSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 80A TO263-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS INLINE PIN datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOD323 datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125" datasheet.pdf