Amphenol Aerospace Operations MS27484E20F35PC
MS27484E20F35PC picture photo
Mfg. Part Number
MS27484E20F35PC
Brief Description
JT 79C 79#22D PIN GRND PLUG
Datasheet Download
MS27484E20F35PC.pdf
Availability of MS27484E20F35PC
QUANTITY
MS27484E20F35PC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27484E20F35PC
Internal Part NumberEIS-MS27484E20F35PC
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27484E20F35PC
Related LinksMS27484, MS27484E20F35PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27484E20F35PC Details Description
Related parts for MS27484E20F35PC
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 71.5 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
BOARD EVAL EXPERIMENT FOR KS8993 datasheet.pdf
RES SMD 340K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
RES 187K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB datasheet.pdf
508 TB SPRING PLUG F/NUT datasheet.pdf
CAP CER 47PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf