Amphenol Aerospace Operations MS27484P12F8S
MS27484P12F8S picture photo
Mfg. Part Number
MS27484P12F8S
Brief Description
JT 8C 8#20 SKT PLUG
Datasheet Download
MS27484P12F8S.pdf
Availability of MS27484P12F8S
QUANTITY
MS27484P12F8S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27484P12F8S
Internal Part NumberEIS-MS27484P12F8S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27484P12F8S
Related LinksMS2748, MS27484P12F8S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27484P12F8S Details Description
Related parts for MS27484P12F8S
IC ADC 12BIT 28-SOIC datasheet.pdf
CABLE D-SUB-AFU37B/AE37M/AFU37B datasheet.pdf
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS 7/16 UNF 5V datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
SGE-245-2-1200 00100C SFTY EDGE datasheet.pdf
CONN POTTING BOOT SIZE 14 datasheet.pdf
CAP CER 160PF 9KV AXIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 28.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf