Amphenol Aerospace Operations MS27484T10A5S-LC
MS27484T10A5S-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS27484T10A5S-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
JT 5C 5#20 SKT GRND PLUG
Datasheet Download
MS27484T10A5S-LC.pdf
Availability of MS27484T10A5S-LC
QUANTITY
MS27484T10A5S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27484T10A5S-LC
Internal Part NumberEIS-MS27484T10A5S-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27484T10A5S-LC
Related LinksMS27484T, MS27484T10A5S-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27484T10A5S-LC Details Description
Related parts for MS27484T10A5S-LC
CONN HEADER 2POS .100" SNGL TIN datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 8POS TIN T/H datasheet.pdf
B/S II POLARIZED RET datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 1.7KVAC QC TERM datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf