Amphenol Aerospace Operations MS27484T24F35SA-LC
MS27484T24F35SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS27484T24F35SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
JT 128C 128#22D SKT GRND PLUG
Datasheet Download
MS27484T24F35SA-LC.pdf
Availability of MS27484T24F35SA-LC
QUANTITY
MS27484T24F35SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27484T24F35SA-LC
Internal Part NumberEIS-MS27484T24F35SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27484T24F35SA-LC
Related LinksMS27484T2, MS27484T24F35SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27484T24F35SA-LC Details Description
Related parts for MS27484T24F35SA-LC
CONN RECEPT PIN .032-.046" .103" datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS STRGHT PINS datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX 8SLOT 4POS datasheet.pdf
OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf