Amphenol Aerospace Operations MS27499E12B35SA-LC
MS27499E12B35SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS27499E12B35SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
JT 22C 22#22D SKT RECP
Datasheet Download
MS27499E12B35SA-LC.pdf
Availability of MS27499E12B35SA-LC
QUANTITY
MS27499E12B35SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27499E12B35SA-LC
Internal Part NumberEIS-MS27499E12B35SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27499E12B35SA-LC
Related LinksMS27499E1, MS27499E12B35SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27499E12B35SA-LC Details Description
Related parts for MS27499E12B35SA-LC
IC OPAMP GP 5MHZ HERMETIC TO3 datasheet.pdf
RELAY OPTO DPST-NO 120MA 350V datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 2KV X7R 1812 datasheet.pdf
IC DAS 12BIT 2-WIRE 28-SSOP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3.3MHZ SC70-5 datasheet.pdf
RES 21.5 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS R/A 12MM datasheet.pdf
UM10-4842 SAFETY MAT 10M CABLE datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 6000UF 350V SCREW datasheet.pdf
DSUB 37 F WW .375" G TIN datasheet.pdf