Amphenol Aerospace Operations MS27505E15F35PB
MS27505E15F35PB picture photo
Mfg. Part Number
MS27505E15F35PB
Brief Description
LJT 37C 37#22D PIN RECP
Datasheet Download
MS27505E15F35PB.pdf
Availability of MS27505E15F35PB
QUANTITY
MS27505E15F35PB Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27505E15F35PB
Internal Part NumberEIS-MS27505E15F35PB
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27505E15F35PB
Related LinksMS27505, MS27505E15F35PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27505E15F35PB Details Description
Related parts for MS27505E15F35PB
12 CONT. JACK/SOCKET INSERT datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
TERMINAL SOLDER TURRET.054" datasheet.pdf
RES SMD 1.47K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 16V X7R RADIAL datasheet.pdf
LED ASMT-AX00 COOL WHT 5650K SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 39.2K OHM 1% 30W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf