Amphenol Aerospace Operations MS27656T13B35P EDR
MS27656T13B35P EDR picture photo
Mfg. Part Number
MS27656T13B35P EDR
Brief Description
LJT 22C 22#22D PIN RECP
Datasheet Download
MS27656T13B35P EDR.pdf
Availability of MS27656T13B35P EDR
QUANTITY
MS27656T13B35P EDR Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27656T13B35P EDR
Internal Part NumberEIS-MS27656T13B35P EDR
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27656T13B35P EDR
Related LinksMS27656T1, MS27656T13B35P EDR Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27656T13B35P EDR Details Description
Related parts for MS27656T13B35P EDR
RES 210 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 132POS .050 EXTEND datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:2 4GHZ 16QFN datasheet.pdf
IC FIFO 131072X72 4-4NS 324-BGA datasheet.pdf
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC AXIAL datasheet.pdf
CABLE MICRO D TO D-SUB FF 72" datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 430 OHM 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
OSC TCXO 24.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf