Amphenol Industrial MS3100A28-15PW
MS3100A28-15PW picture photo
Mfg. Part Number
MS3100A28-15PW
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN RECP
Datasheet Download
MS3100A28-15PW.pdf
Availability of MS3100A28-15PW
QUANTITY
MS3100A28-15PW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3100A28-15PW
Internal Part NumberEIS-MS3100A28-15PW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3100A28-15PW
Related LinksMS3100A, MS3100A28-15PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3100A28-15PW Details Description
Related parts for MS3100A28-15PW
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
IC ADC 16BIT SER 1M 16VQFN datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER SGL 4POS .050" SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 15MHZ 8SOIC datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HEADER .05" 12POS SMT datasheet.pdf
508 TB SOCKET CLOSE VER datasheet.pdf
Crystal 26.0000MHz 15ppm 9pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf