Amphenol Industrial MS3102A22-4P-RES
MS3102A22-4P-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3102A22-4P-RES
Brief Description
ER 4C 2#12 2#8 PIN RECP BOX
Datasheet Download
MS3102A22-4P-RES.pdf
Availability of MS3102A22-4P-RES
QUANTITY
MS3102A22-4P-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3102A22-4P-RES
Internal Part NumberEIS-MS3102A22-4P-RES
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3102A22-4P-RES
Related LinksMS3102A2, MS3102A22-4P-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3102A22-4P-RES Details Description
Related parts for MS3102A22-4P-RES
IC CPLD 36MC 7.5NS 44VQFP datasheet.pdf
CAP TANT 0.68UF 25V 10% 1507 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 11-13.5 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 300W datasheet.pdf
CAP 22F 20% 2.5V THROUGH HOLE datasheet.pdf
RES 3.57 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 1.12A 191 MOHM datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H R/A datasheet.pdf