Amphenol Industrial MS3106A16-10S W/P CAP
MS3106A16-10S W/P CAP picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A16-10S W/P CAP
Brief Description
AB 3C 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
MS3106A16-10S W/P CAP.pdf
Availability of MS3106A16-10S W/P CAP
QUANTITY
MS3106A16-10S W/P CAP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A16-10S W/P CAP
Internal Part NumberEIS-MS3106A16-10S W/P CAP
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A16-10S W/P CAP
Related LinksMS3106A16-, MS3106A16-10S W/P CAP Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A16-10S W/P CAP Details Description
Related parts for MS3106A16-10S W/P CAP
FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 5A SPAK-7 datasheet.pdf
RES 11.3K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 16POS 10MM datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RS VERT 8 LPK2 INTERFACE datasheet.pdf
CONN HDR 62POS 0.100 SMD datasheet.pdf
MICRO 31C P 8" WHT JACKP NI datasheet.pdf