Amphenol Industrial MS3106A20-15S W/CLAMP
MS3106A20-15S W/CLAMP picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A20-15S W/CLAMP
Brief Description
CONNECTOR MULTI-CONTACT
Datasheet Download
MS3106A20-15S W/CLAMP.pdf
Availability of MS3106A20-15S W/CLAMP
QUANTITY
MS3106A20-15S W/CLAMP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A20-15S W/CLAMP
Internal Part NumberEIS-MS3106A20-15S W/CLAMP
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A20-15S W/CLAMP
Related LinksMS3106A20-, MS3106A20-15S W/CLAMP Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A20-15S W/CLAMP Details Description
Related parts for MS3106A20-15S W/CLAMP
DIODE ARRAY GP 100V 215MA SOT23 datasheet.pdf
IC COUNTER 14BIT CMOS 16SOIC datasheet.pdf
MARKING TAGS DIN RAIL 6MM TYPE K datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 189MA 2.1 OHM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SOD123 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
Connector Socket 6 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
MOTHERBOARD ATOM N2600 1MB 1.6G datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 330VAC AXIAL datasheet.pdf