Amphenol Industrial MS3106A22-16S-RES
MS3106A22-16S-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A22-16S-RES
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
ER 9C 6#16 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
MS3106A22-16S-RES.pdf
Availability of MS3106A22-16S-RES
QUANTITY
MS3106A22-16S-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A22-16S-RES
Internal Part NumberEIS-MS3106A22-16S-RES
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A22-16S-RES
Related LinksMS3106A2, MS3106A22-16S-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A22-16S-RES Details Description
Related parts for MS3106A22-16S-RES
CONN HEADER .100 SINGL R/A 22POS datasheet.pdf
IC 9-BIT GEN/CHKER 14SOIC datasheet.pdf
PHOTODIODE AVALANCHE 5MM TO-66 datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 9.5A 8-SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 30DEG 5MM datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf