Amphenol Industrial MS3106A22-28SW
MS3106A22-28SW picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A22-28SW
Brief Description
AB 7C 7#12 SKT PLUG
Datasheet Download
MS3106A22-28SW.pdf
Availability of MS3106A22-28SW
QUANTITY
MS3106A22-28SW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A22-28SW
Internal Part NumberEIS-MS3106A22-28SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A22-28SW
Related LinksMS3106A, MS3106A22-28SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A22-28SW Details Description
Related parts for MS3106A22-28SW
SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC datasheet.pdf
IC POT DIGIT DL LOG 50K 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 35V 20% RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.9A 66 MOHM SMD datasheet.pdf
HEATSHRINK 25.4MM ID 50MM L datasheet.pdf
BOARD EVAL LATTICEXP10C ADV datasheet.pdf
RES 732K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC datasheet.pdf