Amphenol Industrial MS3106A28-21PZ-RES
MS3106A28-21PZ-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3106A28-21PZ-RES
Brief Description
ER 37C 37#16 PIN PLUG
Datasheet Download
MS3106A28-21PZ-RES.pdf
Availability of MS3106A28-21PZ-RES
QUANTITY
MS3106A28-21PZ-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106A28-21PZ-RES
Internal Part NumberEIS-MS3106A28-21PZ-RES
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106A28-21PZ-RES
Related LinksMS3106A28, MS3106A28-21PZ-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106A28-21PZ-RES Details Description
Related parts for MS3106A28-21PZ-RES
CONN RCPT 79POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.315" 3/5MM 3L datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 20pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC 2DIP datasheet.pdf
BLZP 5.08/02/270LH SN OR BX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf