Amphenol Industrial MS3106B22-12S
MS3106B22-12S picture photo
Mfg. Part Number
MS3106B22-12S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
AB 5C 3#16,2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
MS3106B22-12S.pdf
Availability of MS3106B22-12S
QUANTITY
MS3106B22-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3106B22-12S
Internal Part NumberEIS-MS3106B22-12S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3106B22-12S
Related LinksMS3106, MS3106B22-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3106B22-12S Details Description
Related parts for MS3106B22-12S
CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 24 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A DPAK datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
XCEDE 6PVH 6COL LEFT WK datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
BB-2716-08XX SNAP SPADE INSUL EX datasheet.pdf
IC BUFFER GATE SGL 3-ST X1DFN-6 datasheet.pdf
FIXED INDUCT 4.7UH 30MA 1 OHM datasheet.pdf
CAP 22 UF 20% 16 V datasheet.pdf