Amphenol Industrial MS3108B28-10P
MS3108B28-10P picture photo
Mfg. Part Number
MS3108B28-10P
Brief Description
AB 7C 3#12,2#8,2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
MS3108B28-10P.pdf
Availability of MS3108B28-10P
QUANTITY
MS3108B28-10P Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3108B28-10P
Internal Part NumberEIS-MS3108B28-10P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3108B28-10P
Related LinksMS3108, MS3108B28-10P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3108B28-10P Details Description
Related parts for MS3108B28-10P
NOZZLE SURFACE AIR SPREADER 2" datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CARDEDGE 10POS .156 BLACK LO PRO datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES 102K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 35.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.55 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES SMD 5K OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf
RES 220 OHM 9W 5% AXIAL datasheet.pdf