Amphenol Industrial MS3110F12-10PX
MS3110F12-10PX picture photo
Mfg. Part Number
MS3110F12-10PX
Brief Description
PT 10C 10#20 PIN RECP
Datasheet Download
MS3110F12-10PX.pdf
Availability of MS3110F12-10PX
QUANTITY
MS3110F12-10PX Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3110F12-10PX
Internal Part NumberEIS-MS3110F12-10PX
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3110F12-10PX
Related LinksMS3110F, MS3110F12-10PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3110F12-10PX Details Description
Related parts for MS3110F12-10PX
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL SMD datasheet.pdf
RES SMD 8.25K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
TERM BLOCK CARDEDGE 12POS GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 35V 20% RADIAL datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 5K OHM 5% 0805 datasheet.pdf
CABLE 10COND 26AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 45MM datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 4POS datasheet.pdf
SP2 SAFETY LASER SCANNER datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf