Amphenol Industrial MS3124F16-99S
MS3124F16-99S picture photo
Mfg. Part Number
MS3124F16-99S
Brief Description
PTSE 23C 21#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
MS3124F16-99S.pdf
Availability of MS3124F16-99S
QUANTITY
MS3124F16-99S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3124F16-99S
Internal Part NumberEIS-MS3124F16-99S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3124F16-99S
Related LinksMS3124, MS3124F16-99S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3124F16-99S Details Description
Related parts for MS3124F16-99S
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 25VC DO201AD datasheet.pdf
RES SMD 15M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC DAC 10BIT VOUT TSOT23-8 datasheet.pdf
RES SMD 2 OHM 5% 25W DPAK datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
ECCENTRIC STUD datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 3/32 YLW 500' datasheet.pdf
HD VT TH datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS CABLE SKT RA datasheet.pdf