Amphenol Industrial MS3420-12
MS3420-12 picture photo
Mfg. Part Number
MS3420-12
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
BUSHING FOR SZ 20,22 MS3057-12
Datasheet Download
MS3420-12.pdf
Availability of MS3420-12
QUANTITY
MS3420-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3420-12
Internal Part NumberEIS-MS3420-12
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3420-12
Related LinksMS34, MS3420-12 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3420-12 Details Description
Related parts for MS3420-12
RES 400 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 12.1 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN MINI COAX PLUG 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
11P MTA100 PSTD CONN ASSY LF datasheet.pdf
Crystal 12.2880MHz 30ppm 18pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC EEPROM 1MBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
FRICTION LATCH HDR SNGL VERT datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10VSON datasheet.pdf
270UF 250V 25X30MM 105C 5000H datasheet.pdf
AB 3106A PLUG KIT 20 CAD OD datasheet.pdf