TE Connectivity Deutsch Connectors MS3474W22-41PY-LC
MS3474W22-41PY-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS3474W22-41PY-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Datasheet Download
MS3474W22-41PY-LC.pdf
Availability of MS3474W22-41PY-LC
QUANTITY
MS3474W22-41PY-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3474W22-41PY-LC
Internal Part NumberEIS-MS3474W22-41PY-LC
Fastening TypeBayonet Lock
OrientationY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3474W22-41PY-LC
Related LinksMS3474W2, MS3474W22-41PY-LC Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
MS3474W22-41PY-LC Details Description
Related parts for MS3474W22-41PY-LC
OSC XO 50.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC DAC 10BIT SRL-IN V-OUT 8VSSOP datasheet.pdf
RES SMD 147K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 12.1 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
CAP CER 22UF 25V X5R 1210 datasheet.pdf
Connector Socket 84 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf