Omron Automation & Safety MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F
MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F picture photo
Mfg. Part Number
MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SYSTEM
Datasheet Download
MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F.pdf
Availability of MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F
QUANTITY
MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F Order Process
Ship out your order
Specifications of MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F
Internal Part NumberEIS-MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F
MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F Details Description
Related parts for MS46LR-30-2095-Q1-10X-15R-NC-F
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 10V X7S 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
DIODE ARRAY 600V 30A ISOPLUS247 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.05 OHM 1% 5W datasheet.pdf
FILTER D-SUB 9POS M/F ADAPTER datasheet.pdf