Omron Automation & Safety MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN
MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN picture photo
Mfg. Part Number
MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SYSTEM
Datasheet Download
MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN.pdf
Availability of MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN
QUANTITY
MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN Order Process
Ship out your order
Specifications of MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN
Internal Part NumberEIS-MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN
MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN Details Description
Related parts for MS46SR-14-610-Q2-15X-15R-NC-FN
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123 datasheet.pdf
TVS DIODE 200VWM 340.2VC SMB datasheet.pdf
RES SMD 196K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
CONN SMC PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 24VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 22.1K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf