Omron Automation & Safety MS46WS-KT-1130
MS46WS-KT-1130 picture photo
Mfg. Part Number
MS46WS-KT-1130
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
MS46 WELD SHIELD 1130MM
Datasheet Download
MS46WS-KT-1130.pdf
Availability of MS46WS-KT-1130
QUANTITY
MS46WS-KT-1130 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS46WS-KT-1130
Internal Part NumberEIS-MS46WS-KT-1130
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS46WS-KT-1130
Related LinksMS46WS-, MS46WS-KT-1130 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS46WS-KT-1130 Details Description
Related parts for MS46WS-KT-1130
IC 8BIT PRIORITY ENCODER 16-DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 50W 25-75VIN 24VOUT datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 30.1 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 8.25M OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN ENCLOSURE SIZE 8 datasheet.pdf
CONN HDR 90POS 2.54MM T/H datasheet.pdf