Omron Automation & Safety MS4800A-20-0480-10X-10R
MS4800A-20-0480-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-20-0480-10X-10R
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800A-20-0480-10X-10R.pdf
Availability of MS4800A-20-0480-10X-10R
QUANTITY
MS4800A-20-0480-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-20-0480-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800A-20-0480-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-20-0480-10X-10R
Related LinksMS4800A-20-, MS4800A-20-0480-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-20-0480-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800A-20-0480-10X-10R
IC GATE AND/NAND 2-INPUT 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 5% 3/4W 1812 datasheet.pdf
CONN LOCKNUT PG 11 BRASS 20/PK datasheet.pdf
RES 3.65 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG TRPL BCK/LINEAR 32-QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
PLUG-INTOP ROLLER PLUNGER DPDT datasheet.pdf
HEATSHRINK 3/64"-48" BLACK datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM datasheet.pdf
FAN 220VAC 150X38MM WR datasheet.pdf