Omron Automation & Safety MS4800A-20-1480-10X-10R
MS4800A-20-1480-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-20-1480-10X-10R
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800A-20-1480-10X-10R.pdf
Availability of MS4800A-20-1480-10X-10R
QUANTITY
MS4800A-20-1480-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-20-1480-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800A-20-1480-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-20-1480-10X-10R
Related LinksMS4800A-20-, MS4800A-20-1480-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-20-1480-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800A-20-1480-10X-10R
RES SMD 432 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 76.8K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 24-SOIC datasheet.pdf
IC SRAM 2MBIT 10NS 48MINIBGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 09VOUT datasheet.pdf
DIODE PIN 200V 150MA 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.8A 140 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
DMM 600V AC/DC 10A CAP TEMP datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 40POS datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.013UF RADIAL datasheet.pdf