Omron Automation & Safety MS4800A-30-1040-10X-10R
MS4800A-30-1040-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-30-1040-10X-10R
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800A-30-1040-10X-10R.pdf
Availability of MS4800A-30-1040-10X-10R
QUANTITY
MS4800A-30-1040-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-30-1040-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800A-30-1040-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-30-1040-10X-10R
Related LinksMS4800A-30-, MS4800A-30-1040-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-30-1040-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800A-30-1040-10X-10R
OSC 3.3V PROG TTL TRI ST 100PPM datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 316 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 128UM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 6.04 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 datasheet.pdf