Omron Automation & Safety MS4800A-30-1240-10X-10R
MS4800A-30-1240-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800A-30-1240-10X-10R
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800A-30-1240-10X-10R.pdf
Availability of MS4800A-30-1240-10X-10R
QUANTITY
MS4800A-30-1240-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800A-30-1240-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800A-30-1240-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800A-30-1240-10X-10R
Related LinksMS4800A-30-, MS4800A-30-1240-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800A-30-1240-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800A-30-1240-10X-10R
CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD datasheet.pdf
FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 190MA 400 MOHM datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 16DIP datasheet.pdf
IC CURRENT MONITOR 1% SC70-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.8VOUT 50W datasheet.pdf