Omron Automation & Safety MS4800B-14-0640-10X-10R
MS4800B-14-0640-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-14-0640-10X-10R
Datasheet Download
MS4800B-14-0640-10X-10R.pdf
Availability of MS4800B-14-0640-10X-10R
QUANTITY
MS4800B-14-0640-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-14-0640-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-14-0640-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-14-0640-10X-10R
Related LinksMS4800B-14-, MS4800B-14-0640-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-14-0640-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800B-14-0640-10X-10R
IC MPU I960 20MHZ 132QFP datasheet.pdf
RES SMD 1.6M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 200MW SOD323F datasheet.pdf
IC PROM SERIEAL 10K 8-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS WALL MT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf