Omron Automation & Safety MS4800B-14-1120-10X-10R-P
MS4800B-14-1120-10X-10R-P picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-14-1120-10X-10R-P
Datasheet Download
MS4800B-14-1120-10X-10R-P.pdf
Availability of MS4800B-14-1120-10X-10R-P
QUANTITY
MS4800B-14-1120-10X-10R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-14-1120-10X-10R-P
Internal Part NumberEIS-MS4800B-14-1120-10X-10R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-14-1120-10X-10R-P
MS4800B-14-1120-10X-10R-P Details Description
Related parts for MS4800B-14-1120-10X-10R-P
CONN HEADER 2MM DUAL SMD 14POS datasheet.pdf
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES 47.5 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX 6SLOT 5POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS 5.00MM IDC datasheet.pdf
Connector Socket 40 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.2V 120W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf