Omron Automation & Safety MS4800B-14-1480-10X-10R
MS4800B-14-1480-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-14-1480-10X-10R
Datasheet Download
MS4800B-14-1480-10X-10R.pdf
Availability of MS4800B-14-1480-10X-10R
QUANTITY
MS4800B-14-1480-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-14-1480-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-14-1480-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-14-1480-10X-10R
Related LinksMS4800B-14-, MS4800B-14-1480-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-14-1480-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800B-14-1480-10X-10R
RES SMD 178 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SIDAC SLIC UNI 58V 400A DO-214AA datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS THRU datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS datasheet.pdf
RES 65.7 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 51.1K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 9V 5W datasheet.pdf