Omron Automation & Safety MS4800B-20-0400-10X-10R
MS4800B-20-0400-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-0400-10X-10R
Datasheet Download
MS4800B-20-0400-10X-10R.pdf
Availability of MS4800B-20-0400-10X-10R
QUANTITY
MS4800B-20-0400-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-0400-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-0400-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-0400-10X-10R
Related LinksMS4800B-20-, MS4800B-20-0400-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-20-0400-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800B-20-0400-10X-10R
Crystal 20.0000MHz 50ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
DIODE PIN ATTENUATOR 100V SOT323 datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 10POS W/STR GOLD datasheet.pdf
RES SMD 4.42KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC SENSOR INTERFACE PROG 16TSSOP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A datasheet.pdf