Omron Automation & Safety MS4800B-20-0880-10X-10R-P
MS4800B-20-0880-10X-10R-P picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-0880-10X-10R-P
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-20-0880-10X-10R-P.pdf
Availability of MS4800B-20-0880-10X-10R-P
QUANTITY
MS4800B-20-0880-10X-10R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-0880-10X-10R-P
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-0880-10X-10R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-0880-10X-10R-P
MS4800B-20-0880-10X-10R-P Details Description
Related parts for MS4800B-20-0880-10X-10R-P
TRIMMER 500 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
IC REG BCK ADJ/PROG 0.8A 12DSBGA datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 20A 125V datasheet.pdf
IC OSC SILICON PROG 16-MSOP datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
POWER MODULE DOSA POL 30A datasheet.pdf
2 CHANNEL PASSIVE ISOLATOR datasheet.pdf
CONN FORK NON-INSULATED #6 50PC datasheet.pdf
CAP ARRAY 33PF 16V NP0 0612 datasheet.pdf
FAN 12VDC 80X25MM 2WR datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf