Omron Automation & Safety MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP
MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP.pdf
Availability of MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP
QUANTITY
MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP
MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP Details Description
Related parts for MS4800B-20-0920-15X-15R-RM2AP
PHOTODETECTOR SCHMITT TO-46 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
RES 34.4K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf