Omron Automation & Safety MS4800B-20-1040-10X-10R
MS4800B-20-1040-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-1040-10X-10R
Datasheet Download
MS4800B-20-1040-10X-10R.pdf
Availability of MS4800B-20-1040-10X-10R
QUANTITY
MS4800B-20-1040-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-1040-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-1040-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-1040-10X-10R
Related LinksMS4800B-20-, MS4800B-20-1040-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-20-1040-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800B-20-1040-10X-10R
IC DAC 12BIT QUAD READBK 28-PLCC datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT HSNG 12POS DUAL BLACK datasheet.pdf
METRAL HDR SIG 1MX5R PF datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V datasheet.pdf