Omron Automation & Safety MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP
MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP.pdf
Availability of MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP
QUANTITY
MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP
MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP Details Description
Related parts for MS4800B-20-1240-10X-10R-RM2AP
RES 150K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
LED ARRAY WARM WHITE 460LM datasheet.pdf
CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 500V Y5R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
PATCHCORD 1/4" BLACK 3' datasheet.pdf
MOD EVAL DSK W/C6455 FOR C6455 datasheet.pdf
D SUB MA ANG 2W2C_20 A_S4_BRACKE datasheet.pdf