Omron Automation & Safety MS4800B-20-1240-R
MS4800B-20-1240-R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-20-1240-R
Brief Description
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-20-1240-R.pdf
Availability of MS4800B-20-1240-R
QUANTITY
MS4800B-20-1240-R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-20-1240-R
Internal Part NumberEIS-MS4800B-20-1240-R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-20-1240-R
Related LinksMS4800B-, MS4800B-20-1240-R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800B-20-1240-R Details Description
Related parts for MS4800B-20-1240-R
FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 169K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS PNP 80V 1A SOT-89 datasheet.pdf
CABLE 30MM HIGH FLEX SHIELD 50M datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK/NAT 3.98"LX2.76"W datasheet.pdf
CONN 160POS SHROUD PRESS-IN datasheet.pdf
RES 1.67K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 120W datasheet.pdf
RES SMD 2.43K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf