Omron Automation & Safety MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A
MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A
MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MS4800B-30-0640-10X-10R-RM2A
CONN HEADER 17POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
IC STEREO AUD DAC W/USB 28-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.82 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 107 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC CPLD 384MC 9.2NS 144TQFP datasheet.pdf
LED GREEN/ORG 4PLCC SMD datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM datasheet.pdf
CONN SC PLUG HOUSING STRAIN RELI datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
EVAL BOARD GPS/GLONASS/BEIDOU datasheet.pdf
OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf