Omron Automation & Safety MS4800B-30-1040-10X-10R-P
MS4800B-30-1040-10X-10R-P picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-30-1040-10X-10R-P
Datasheet Download
MS4800B-30-1040-10X-10R-P.pdf
Availability of MS4800B-30-1040-10X-10R-P
QUANTITY
MS4800B-30-1040-10X-10R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-30-1040-10X-10R-P
Internal Part NumberEIS-MS4800B-30-1040-10X-10R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-30-1040-10X-10R-P
MS4800B-30-1040-10X-10R-P Details Description
Related parts for MS4800B-30-1040-10X-10R-P
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
CABLE SMB/SMB 6" RG-316 datasheet.pdf
IC MPU Z180 20MHZ 80QFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RES 11.3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf