Omron Automation & Safety MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX
MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX picture photo
Mfg. Part Number
MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX.pdf
Availability of MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX
QUANTITY
MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX
Internal Part NumberEIS-MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX
MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX Details Description
Related parts for MS4800B-40-0480-15X-15R-RMX
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V datasheet.pdf
IC FPGA 320 I/O 668FCBGA datasheet.pdf
CONN EXTERNAL BUS BAR 18AWG datasheet.pdf
RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 6.65K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 604 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 1.12A 120 MOHM datasheet.pdf