Omron Automation & Safety MS4800S-14-1480-10X-10R
MS4800S-14-1480-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-14-1480-10X-10R
Datasheet Download
MS4800S-14-1480-10X-10R.pdf
Availability of MS4800S-14-1480-10X-10R
QUANTITY
MS4800S-14-1480-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-14-1480-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800S-14-1480-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-14-1480-10X-10R
Related LinksMS4800S-14-, MS4800S-14-1480-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800S-14-1480-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800S-14-1480-10X-10R
MOSFET N-CH 30V 6.5A 8-SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100MHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 403MA 430 MOHM datasheet.pdf
IC FPGA 244 I/O 388BGA datasheet.pdf
RES 127K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf